Ландшафтний дизайн, іконка

Благоустрій прибудинкової території

Повний комплекс робіт по ландшафтному дизайну прибудинкової території багатоквартирних будинків

Благоустрій підвищує престиж будинку!

Бетон та асфальт витіснили природу з міського простору, але нам потрібне спілкування з природою. Людей притягують трава, дерева, вода, і тому куточок природи біля будинку стає життєво необхідним.

Ландшафтний дизайн прибудинкової території – це можливість створити екологічний, функціональний та гармонійний простір, де можна прогулятися, подихати, помилуватися, подумати…

Сад біля вашого будинку стане джерелом натхнення і приємних емоцій.

Такий будинок вважається більш сприятливим для проживання, і ціна нерухомості буде зростати!

СКЛАДОВІ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Благоустрій

Благоустрій території

Особливу увагу потрібно приділити роботам з інженерної підготовки та вертикального планування, влаштування внутрішньомайданчикових доріг, пішохідних доріжок, спортивних та дитячих майданчиків, зон відпочинку, воріт, паркану та малих архітектурних форм.

Озеленення

Зелені насадження

Створення саду включає: підбір рослин, посадку дерев, кущів, квітників та клумб; влаштування газону, альпійської гірки чи саду каміння. При зміні пори року, вигляд саду буде постійно змінюватися і акцентами ставатимуть різні рослини: від весняного цвітіння до осіннього листя.

Декоративні водойми

Декоративні водойми

Навіть у самому маленькому дворі завжди знайдеться місце для невеликої водойми чи фонтану. Присутність води завжди покращує мікроклімат, знижуючи температуру повітря і підвищуючи його вологість влітку. І мешканцям буде приємніше прогулятися чи посидіти.

Автоматичний полив

Автоматичний полив

Встановлення системи автоматичного поливу дозволяє здійснювати полив не тільки за заздалегідь визначеним графіком, але й з урахуванням стану грунту і реальної потреби рослин у воді. Полив в такому режимі дозволяє економити електроенергію і воду.

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення

На прибудинковій території варто створити сонячні і затінені ділянки. Влітку тінь та рослини дають прохолоду, весною чи восени добре погрітись на сонечку. Пейзаж буде чудовим і у вечірній час – всі особливі деталі саду будуть підсвічуватися декоративними світильниками.

Догляд за садом

Догляд та обслуговування

Недостатньо просто посадити рослини, щоб вони були здоровими, за ними потрібно доглядати. Ми  виконуємо такі роботи, як обрізка дерев, кущів, покіс газонів, внесення добрив, захист рослин від шкідників, очищення водойм, обслуговування систем поливу та освітлення.

ПРИНЦИПИ ТА ПІДХОДИ

Ландшафтний дизайн грунтується на певних принципах,
завдяки яким вдається отримати затишний та неповторний двір

Цілісність

Цілісність

Дуже важлива наявність декількох однакових елементів на різних частинах ділянки. Вони можуть бути декоративними або природними, але все повинно бути взаємопов’язано.

Простота

Простота

Важливо, щоб елементи не нагромаджувалися, не потрібні складні конструкції та багато яскравих кольорів. Більш привабливо виглядають натуральні тони та текстури.

Баланс

Баланс

Якщо застосований симетричний баланс, то елементи відображаються дзеркально, при асиметричному – допускається різноманітність форм, кольорів, але дуже важлива гармонія.

Перспектива

Перспектива

Плавність переходу відіграє величезну роль. Низькі елементи на передньому плані, і все вищі – далі. За рахунок цього створюється ефект об’єму та глибини.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

А яким буде ваш двір? Давайте обговоримо!

    Догори