Чорнозем для благоустрою прибудинкової території

За сприяння Асоціації чотири ОСББ безкоштовно отримали чорнозем

Про будь-який будинок люди судять насамперед за його зовнішнім виглядом і чистотою у дворі. Коли бачиш багато зелені, підстрижені газони та кущі, побілені бордюри і дерева, звичайно, душа радіє. Приємно усвідомлювати себе мешканцем охайного будинку.

Вчора чотирьом ОСББ Дарницького району, безкоштовно завезли чорнозему та піску для благоустрою своїх прибудинкових територій. Мова йде про:

ОСББ “ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА 26” – Дніпровська набережна, будинок 26;
ОСББ “ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА 26-А” Дніпровська набережна, будинок 26-А;
ОСББ “ПІВДЕННА БРАМА 26-Б” Дніпровська набережна, будинок 26-Б;
ОСББ “ПІВДЕННА БРАМА 26-Г” Дніпровська набережна, будинок 26-Г.

Мешканці цих будинків активно старалися навести порядок у свої дворах, про що стало відомо керівництву Асоціації ОСББ Дарницького району. Ми добре розуміємо, що будь-яка ініціатива потребує підтримки і, використовуючи нагоду, звернулися до депутата Київської міської ради Володимира Гончарова з проханням надати допомогу у виділенні чорнозему.

«За час роботи на своєму окрузі я помітив, що мешканці багатоповерхових будинків більш охоче й активно беруться за роботи з благоустрою та наведення порядку біля своїх осель після створення в багатоповерхівках ОСББ. Адже, коли будинок переходить у руки об’єднання власників, у людей з’являється підвищене почуття відповідальності за свій дім. Люди намагаються зробити свої двори красивими, і ми в цьому всіляко повинні допомагати», – відповів депутат.

Гончаров додав, що такі акції стануть традиційними, і надалі він також залучатиме до співпраці з ОСББ своїх колег-депутатів.

Кому привезуть чорнозем наступного разу наразі невідомо, але Асоціація «приймає заявки» від ОСББ, які входять до її складу. Крім того, Асоціація найближчим часом планує організувати проект з озеленення та благоустрою прибудинкових територій своїх учасників.

Догори