Засідання Координаційної ради Дарницького району, 16 грудня 2021 року

Підсумки засідання Координаційної ради Дарницького району

16 грудня відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку ОСББ і ЖБК Дарницького району, на якому обговорили хід виконання та недоліки програми співфінансування капітальних ремонтів. Домовились сформувати робочу групу для підготовки змін до програми та вирішили створити комісію, яка контролюватиме процес реалізації програми.

Також прийняли рішення наприкінці січня 2022 року провести ряд семінарів для всіх ОСББ та ЖБК району, незалежно від того, чи є вони членами асоціації, з питань програм співфінансування енергоефективних заходів та капітальних ремонтів, порядку оформлення землі у постійне користування ОСББ і ЖБК, взаємовідносин з монополістами та іншими постачальниками комунальних послуг. Графік з темами семінарів буде опублікований на сайті АОСББ Дарницького району після новорічних свят.

Крім того, на виконання меморандуму, підписаного АОСББ міста Києва з мером Віталієм Кличком прийнято рішення щодо реалізації низки його положень у Дарницькому районі, в т. ч. надання підтримки новоствореним ОСББ. Про конкретні заходи буде повідомлено згодом.

Догори