Нарада з ТОВ "Євро-Реконструкція"

Євро-Реконструкція проінформувала щодо нових правил надання послуг

Сьогодні представники ТОВ “Євро-Реконструкція” взяли участь у нараді Асоціації ОСББ та ЖБК Дарницького району міста Києва, що проходила у приміщенні актової зали Дарницької РДА.

Директор департаменту енергозбуту ТОВ “Євро-Реконструкція” Олександр Тараненко надав присутнім інформацію щодо можливості укладання нових договорів, детальні роз’яснення щодо змін порядку розподілу загальних обсягів теплової енергії відповідно до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Також директор надав розширені відповіді на уточнюючі та додаткові питання від представників ОСББ та ЖБК Дарницького району.

Всім присутнім для ознайомлення та поширення серед співмешканців було запропоновано роздатковий матеріал щодо озвученої інформації, всі можливі види заяв та ПАМ’ЯТКУ СПОЖИВАЧУ. Пам’ятка вміщає в собі коротку інформацію щодо укладання договорів, порядку нарахування вартості послуг, порядку встановлення, обслуговування та заміни будинкових засобів обліку тепла, квартирних засобів обліку тепла та гарячої води, інформацію про періодичну повірку лічильників, способи передачі показань квартирних лічильників тепла та гарячої води та інше.

Догори