Дезінфекція, дезінсекція та дератизація парогенератором

Санітарний захист

Профілактика та знищення вірусів, комах і гризунів у будинках

Вірус, іконка, чорна на світло-жовтому фоні

Дезінфекція коронавірусу

Дезінфекція гарячим туманом – ефективний спосіб профілактики та знищення вірусів, в тому числі коронавіруса COVID-19.

Біологічна безпека

Дезінфекція, дезінсеція, дератизація – це заходи, спрямовані на знищення збудників та переносників інфекційних хвороб: мікроорганізмів, комах та гризунів. Важливість цих заходів неможливо переоцінити, оскільки вони допомагають попередити виникнення та поширення небезпечних хвороб та підтримувати безпечні умови проживання.

Для підвищення ефективності дезінфекції, дезінсекції та дератизації винищувальні заходи необхідно поєднувати з профілактичними, спрямованими на створення несприятливих умов для поширення вірусів, розмноження комах чи гризунів та неможливість їх проникнення в приміщення.

Дезінфекція

Профілактика та знищення патогенних мікроорганізмів

Дезінфекція, дезінсеція, дератизація – це заходи, скеровані на знищення збудників та переносників інфекційних хвороб: мікроорганізмів, комах та гризунів. Важливість цих заходів неможливо переоцінити, оскільки вони допомагають попередити виникнення та поширення небезпечних хвороб та підтримувати безпечні умови проживання. Для підвищення ефективності дезінфекції, дезінсекції та дератизації винищувальні заходи необхідно поєднувати з профілактичними, спрямованими на створення несприятливих умов для поширення вірусів, розмноження комах чи гризунів та неможливість їх проникнення в приміщення.

Дезінсекція

Позбавимо від тарганів, клопів, кліщів, мурах, жуків та інших комах

Комахи можуть з’явитися в будинках через витяжки, тріщини, щілини в стінах або мешканці можуть занести їх разом з речами. Вони найчастіше живуть всередині стін, під плитами, в різних пустотах та важкодоступних місцях, які перебувають поза полем зору. Комахи здатні завдати істотної шкоди здоров’ю людей та домашніх тварин. Більшість комах є переносниками мікроорганізмів, які є збудниками важких захворювань. Укуси комах і навіть просто їх присутність можуть призвести до неврозів, проблем зі сном та інших психічних розладів. Застосування парогенератору дозволяє розпилювати препарати у вигляді туману, який покриває всю площу і потрапляє у важкодоступні місця, закутки та щілини, гарантуючи повне знищення шкідників. Обробка гарячим туманом – найефективніший метод проти популяцій комах на сьогоднішній день.

Дератизація

Допоможемо позбутися мишей та щурів

Щури і миші – одні з найнебезпечніших шкідників, які переносять хвороботворні мікроорганізми, розповсюджують інфекційні захворювання та неприємний запах. Псування майна, пошкодження електричних і комунікаційних мереж (що може призвести до замикань, аварій та пожежі) – це далеко не весь список збитків, які можуть заподіяти ці гризуни. Тому знищення щурів і мишей є важливим напрямком санітарно-епідеміологічного захисту будинків. Складність винищення гризунів полягає в їх вражаючій живучості та адаптаційних здібностях. Розпилення отрут за допомогою парогенератора – ефективний спосіб знищення мишей і щурів. Пройшовши по обробленим місцям, гризун забирає отруту на своїх лапках і шерсті, тим самим може викликати отруєння цілої популяції, включаючи весь приплід.

Дезінфекція коронавірусу

Дезінфекція – ефективний спосіб боротьби з коронавірусом

Що таке коронавірус

Коронавірус COVID-19 – це новий вид вірусу, який вперше був зафіксований у Китаї в місті Ухань наприкінці 2019 року. Він став причиною масштабного спалаху гострих респіраторних захворювань із важкими ускладненнями і високою смертністю. Інфекція характеризується переважним ураженням дихальної системи і шлунково-кишкового тракту і супроводжується такими симптомами, як висока температура, біль у горлі, сухий кашель і утруднене дихання. Механізми передачі інфекції – повітряно-крапельний або контактний. Вірус поширюється головним чином через краплі слини або виділення з носа, коли заражена людина чхає, кашляє або навіть розмовляє. Він може виживати на різних поверхнях до 7 днів, а у інфікованих людей симптоми можуть не проявлятися на протязі двох тижнів, що ускладнює його відстеження і локалізацію.

Як з ним боротися

В зв’язку з тим, що коронавірус COVID-19 дуже легко поширюється, важливим є застосування комплексних заходів боротьби з ним, а саме: соціальна ізоляція, особиста гігієна та профілактична дезінфекція. Місця загального користування, такі як під’їзди, сходи чи ліфти, є накопичувачами вірусів і бактерій. При кашлі та чханні відбувається утворення аерозолів, які можуть поширюватися на відстань до двох метрів, а потім підійматися у повітря разом з пилом. Відомо, що коронавірус залишається активним на багатьох поверхнях близько 5-7 днів, і дотик до забруднених поверхонь, а потім до рота, носа та очей є одним із шляхів зараження. Таким чином, профілактична дезінфекція є дуже важливою ланкою в боротьбі з коронавірусом і ефективним способом запобігання подальшого поширення та зараження.

Профілактична дезінфекція

Профілактична дезінфекція проводиться, щоб мінімізувати будь-яке потенційне проникнення і розповсюдження збудника COVID-19. Це можна робити щотижня або двічі на тиждень, якщо ви хочете підвищити рівень захисту мешканців будинку проти загрози коронавірусу.

Екстрена дезінфекція

Якщо у вас є підтверджений випадок зараження коронавірусом в вашому будинку, або один з мешканців вступив в контакт з інфікованою людиною, ми проводимо екстрену глибоку дізінфекцію всього будинку, щоб запобігти подальшому поширенню коронавірусу.

Технологія та безпека

Використовуємо передові технології та безпечні засоби

Генератор туману

Туманоутворення

Використовуючи потужний аерозольний генератор туману, ми можемо швидко та якісно обробити величезні площі, не пропускаючи жодних поверхонь і важкодоступних місць.

Ультрафіолетова лампа

Ультрафіолет

Ультрафіолетове випромінювання – дієвий бактерицидний засіб, який придушує життєдіяльность мікроорганізмів одночасно в повітряному середовищі і на поверхнях в приміщенні.

Озонатор

Озонування

Екологічно чиста технологія дезінфекції, заснована на використанні газу озону, який чинить згубну дію на віруси, бактерії, грибки та їх спори. Діє дуже швидко, прибирає неприємні запахи.

Дезінфектант, іконка

Безпечні засоби

Ми застосовуємо засоби найвищої якості та широкого спектру дії, які ефективно і швидко знищують віруси, комах та гризунів. При цьому вони безпечні для здоров’я людей і домашніх тварин.

ЗАМОВИТИ
дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію

Для учасників Асоціації передбачені знижки!

    ЗАМОВИТИ
    дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію

    Для учасників Асоціації передбачені знижки!

      Догори