Юридична підтримка ОСББ, іконка

Юридична підтримка ОСББ

Високоякісні юридичні послуги для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

МЕТА ПРОЕКТУ

Діяльність ОСББ, як і будь-якої іншої організації, потребує юридичної підтримки впродовж усього періоду існування – від створення ОСББ і розробки документів до роз’яснення законодавчих нововведень та вирішення кризових юридичних ситуацій. Маючи обмежені фінансові можливості, наймати штатного юриста може бути занадто дорого та неефективно. Тому ми пропонуємо нашим ОСББ повноцінний юридичний супровід за мінімальними цінами.

Професійні адвокати та юристи

Юридичний партнер Асоціації – Адвокатське об’єднання «Свобода», яке вже понад 10 років працює в галузі управління багатоквартирними будинками та має великий досвід у вирішенні юридичних проблем ОСББ.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

– 01

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Маєте питання щодо діяльності ОСББ? Хочете знати, як створити ОСББ? Виникла кризова ситуація і потрібна юридична консультація? Надамо кваліфіковані відповіді на усі питання.

– 02

СТВОРЕННЯ ОСББ

Нерешті ви наважилися створити ОСББ, проте не знаєте, з чого почати? Порадимо, як організувати роботу ініціативної групи та забезпечимо необхідними документами.

– 03

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД

Потребуєте юридичної допомоги в управлінні ОСББ? Забезпечимо повний юридичний супровід діяльності ОСББ, починаючи з проведення зборів співвласників і закінчуючи укладанням договорів.

– 04

ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Виникла суперечка, але ви впевнені, що закон на вашому боці? Пропонуємо посередництво у вирішенні спорів або захист ваших прав та інтересів у судах будь-яких юрисдикцій та інстанцій.

– 05

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Не знаєте, як вирішити проблему з боргами? Гарантовано стягнемо заборгованість за житлово-комунальні послуги з боржників без додаткових витрат для ОСББ.

– 06

ЮРИДИЧНИЙ АУДИТ

Бажаєте навести порядок в документах ОСББ? Проведемо юридичний аудит, за результатами якого ви отримаєте правовий висновок та письмові рекомендації щодо усунення недоліків.

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Заповніть форму, щоб замовити консультацію або домовитись про зустріч. Терміновий зв’язок за телефоном 067-503-85-50

    ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

    Заповніть форму, щоб замовити консультацію або домовитись про зустріч. Терміновий зв’язок за телефоном 067-503-85-50

      Догори